Skrin 1800-tal

437999

SKRIN, 1800-tal, svepaskteknik, med beslag i smide, höjd ca 26, 44x32 cm, nyckel finns

Slitage, senare bemålning

Diverse, Samlarobjekt, Allmoge

Rum 7

Skrin 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
3052302
2 600
3049210
2 400
3052301
2 400
3049210
3043906

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.