Seton silverskedar

437994

BESTICK, 51 dlr, silver, flertalet Sverige/Norge, 1900-tal, längd 9-25 cm, vikt exkl. 2 knivar ca 957 g
Proveniens: Familjen Seton, Stockholm

Smärre slitage, monogram

Silver, Temaauktion

Monter 6

Seton silverskedar

Budhistorik (1 bud)

3056473
2017-02-07 12:01:37
2 800

2017-02-14 kl 16:30
Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.