Seton fiskbestick Olga

437990

FISKBESTICK, 9 dlr, nysilver, Olga, längd 19-21,5 cm, sent 1900-tal

Proveniens: Familjen Seton, Stockholm

Kniv och gaffel medföljer, defekta.

Diverse, Temaauktion

Monter 7

Seton fiskbestick Olga

Budhistorik (8 bud)
3062794
650
3062183
600
3062792
550
3062183
500
3062159
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.