Seton Ekolsund Christofle serveringsbestick

437980

CHRISTOFLE, transcher- och serveringsbestick, försilvrade, Frankrike, stämplade, tidigt 1900-tal, längd 19-28 cm, bär monogram

Diverse, Temaauktion

Monter 7

Budhistorik

2017-02-14 kl 19:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.