Sven Inge de Moner Höglund färglitografi

437973

SVEN INGE DE MONER HÖGLUND (1935-2008): Komposition, signerad och daterad och numrerad -90, 3/40, färglitografi, bladmått ca 83x54 cm

Fack 9

Budhistorik (2 bud)

3072076
3060059

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.