Sven Inge de Moner Höglund blandteknik på papper

437969

SVEN INGE DE MONER HÖGLUND (1935-2008), Draktecken, signerad och daterad -87, blandteknik på papper, ca 87x63 cm med ram 94x70cm

Fack 18

Budhistorik (3 bud)

3060331
3064119
3060331

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.