Kakemon Kina

437946

KAKEMON, Kina, omkring 1900, hönsfåglar vid prunusblom, signerad, akvarell, ca 125x47 cm

Hanteringsvecka, smärre fläckar

Orientaliskt, Konst, Konst

Rum 14

Kakemon Kina

Budhistorik (18 bud)
3041794
1 700
3040324
1 600
3040317
3039999
1 400
3039932
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.