Jonas Lindkvist Shaolin Sportmemorabila

437944

JONAS LINDKVIST (född 1967): "Shaolin", signerad och numrerad Jonas Lindkvist 1/10, fotografi på FineArt-papper från Hahnemüle (arkivbeständigt), bildmått, 40x60 cm

BILDTEXT:
Kung Fu skolan Tagou
Morgonträning där tusentals pojkar utför sina kampsporter i perfekt unison på skolan nära Shaolintemplet i Henan provinsen, Kina.

Oramad

Konst, Fotografi, Design

Budhistorik (12 bud)
3052826
2 400
3052140
3051697
3051596
1 900
3051587
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.