Roger Hansson Tradition

437937

ROGER HANSSON (född 1967): "Tradition", signerad och daterad på baksidan Roger Hansson 2008, olja på pannå, 44,5x66,5 cm

Kundcenter

Roger Hansson Tradition

Budhistorik (3 bud)

3058548
6 000
3045402
5 000
3045141

Slutpris SEK:
6 000
572 EUR, 644 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.