Greta Knutson Tzara oljemålning

437925

GRETA KNUTSON TZARA (1899-1983): Stilleben med blommor i vas, monogramsignerad, olja på pannå, a tergo med stämpel samt motiv av sannolikt sydfransk landsbygd med vitt hus, ca 66x54 cm

Budhistorik (10 bud)
3051779
3051777
3051322
3050609
1 300
3050608

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.