André Heurtaux Fransk konst

437920

ANDRÉ HEURTAUX (Frankrike, 1898-1983): Sans titre, signerad och Heurtaux (1946), numrerad 19/100, färgserigrafi, bladmått ca 76x57 cm, bildmått 60x48 cm

Gulnader

Konst, Grafik, Specialauktion

Tavelvagn 32

André Heurtaux Fransk konst

Budhistorik (17 bud)
3092278
1 700
3093329
1 600
3092278
1 400
3093250
1 300
3092278

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.