André Heurtaux Fransk konst

437914

ANDRÉ HEURTAUX (Frankrike, 1898-1983): Sans titre, signerad och Heurtaux (1947), numrerad 19/100, färgserigrafi, bladmått ca 75x57 cm, bildmått 56x41 cm

Gulnader

Konst, Grafik, Specialauktion

Tavelvagn 32

André Heurtaux Fransk konst
Budhistorik (13 bud)
3093247
900
3093563
850
3093247
3090368
750
3090353
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.