Läslampa Karl Johan

437907

LÄSLAMPA, Karl Johan, för ett ljus, mässing, skärm av grönmålad plåt, fotplatta av marmor, höj- och sänkbar skärm och ljushållare, höjd ca 36 cm

Slitage, skador

Diverse, Belysning

Monter 26

Läslampa Karl Johan

Budhistorik (16 bud)
3047728
3053971
1 400
3047728
1 300
3053913
3047728

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.