Kaffepanna koppar

437900

KAFFEPANNA, koppar, 1800-talets första hälft, med mustaschfäste och gåsbröst, total höjd ca 27 cm

Slitage

Diverse, Allmoge, Metall

Rum 7

Kaffepanna koppar

Budhistorik (35 bud)
3040655
7 000
3055558
6 800
3040655
6 600
3055556
6 400
3040655
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.