Hängskåp Dalarna

437899

HÄNGSKÅP, 1700-tal, Dalarna, brunmålat med polykrom dekor av kurbits, höjd ca 42, 43x23 cm, nyckel finns

Slitage, färgbortfall

Rum 7

Hängskåp Dalarna

Budhistorik (54 bud)
3055313
9 000
3055311
8 800
3055304
8 600
3055299
8 400
3055302
8 400

Slutpris SEK:
9 000
859 EUR, 966 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.