Hängskåp Dalarna

437894

HÄNGSKÅP, 1800-tal, Dalarna, brunmålat med polykrom dekor av kurbits, höjd ca 52, 40x22 cm, nyckel finns

Slitage

Möbler, Allmoge

Rum 7

Hängskåp Dalarna

Budhistorik (49 bud)
3054807
6 000
3054804
5 800
3054803
5 600
3054799
5 400
3054793
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.