Biljardlampa mässing

437889

BILJARDLAMPA, mässing, 1900-talets senare del, tre konformade skärmar, bredd 110 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Rum 3

Biljardlampa mässing

Budhistorik (5 bud)
3052149
2 400
3045230
3045230
3039610
3036471

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.