Kista 1800-tal

437869

KISTA, på benställning, 1800-tal, beslag i smide, betsad furu, svarvade ben, totalhöjd ca 64, 53x44 cm, nyckel finns

Slitage, skador

Möbler, Allmoge

Rum 20

Kista 1800-tal

Budhistorik (27 bud)
3055064
1 900
3055055
1 800
3055063
1 800
3055055
1 700
3055053
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.