Elena Micheew blyerts grafiska blad

437868

ELENA MICHEEW (1899-1972): (3) "Regia", "Från Drottningholm", "Le Reve", signerade och daterade -44 och -45, 1 blyerts, 2 grafiska blad, varierande mått

Oramade, skador

Konst, Teckningar

Rum 9, Vagga 3

Budhistorik (1 bud)

3053802
2017-02-06 07:04:50

2017-02-06 kl 11:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.