Seton Ekolsund salt- och pepparströare England

437847

SALT- OCH PEPPARSTRÖARE, 1+2 st, silver samt nysilver, England, tidigt 1900-tal, medföljer 3 saltskedar, silver samt 2 st., nysilver

Ärgning, slitage, nagg på glasinsatserna

Silver, Diverse, Temaauktion

Budhistorik (2 bud)

3059065
600
3058579

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.