Oskar Kokoschka litografi

437826

OSKAR KOKOSCHKA (Österrike, 1886-1980), självporträtt, signerad och daterad i trycket samt handsignerad O Kokoschka, numrerad 122/200, bladmått ca 76x56 cm

Något gulnat blad

Fack 45

Oskar Kokoschka litografi
Budhistorik (8 bud)
3053217
3046181
600
3044863
550
3041190
500
3041189
450

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.