Engelskt skåp

437821

SKÅP, England, mahogny, 1900-talets andra hälft, invändigt med belysning, spegelglas och glashylla, höjd ca 82, 80x32 cm, nyckel finns

Bruksslitage, smärre repor och mindre märken.

Ändringar/tillägg
Nyckel hämtas i Utlämningen

Rum 4

Engelskt skåp

Budhistorik (14 bud)
3052546
950
3052550
900
3052546
850
3052549
3052546
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.