Stol i rokoko

437808

STOL, 1700-tal, rokoko, bemålad och träskuren, skinnklädd sits, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, renoverad och kompletterad

Rum 6

Stol i rokoko

Budhistorik (21 bud)
3051827
3 800
3046518
3 600
3051806
3 600
3046518
3 400
3051804
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.