Soppslevar silver

437798

SOPPSLEVAR, 2 st., silver, en stämplad 1904, modell Rosett, vikt 200 g resp. med träskaft, stämplad 1812

Den senare med omfattande bucklor

Silver

Soppslevar silver

Budhistorik (2 bud)

3055557
3053875

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.