Camilla Pyk olja

437797

CAMILLA PYK (född 1966): Komposition, signerad C Pyk, olja på duk, 42x43 cm

Rum 20

Camilla Pyk olja

Budhistorik (23 bud)
3053252
3 600
3052965
3 400
3052695
3 200
3052964
3 200
3052695

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.