Anna-Lisa Thomson oljemålning

437795

ANNA-LISA THOMSON (1905-1952): "En kvinnas måsten", signerad a tergo Anna Lisa Thomson 12.12.1946, olja på pannå, ca 31x22,5 cm

Smärre ytrispor

Rum 4

Anna-Lisa Thomson oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3051930
3049510
3049509
950
3049508
900
3049507
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.