Oidentifierad konstnär 1800-tal

437789

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Ung kvinna, olja på duk, ca 77x64 cm

Renoverad, krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

3049873
650
3049419
600
3036273

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.