X:et Erixon färglitografi

437787

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): Blomsterhandlerska i Paris, signerad Sven Erixon, färglitografi, 202/262, ca 48x58 cm

Fack 45

X:et Erixon färglitografi
Budhistorik (13 bud)
3050162
850
3042629
3050161
3042629
750
3050159
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.