Antoni Tapies litografi

437782

ANTONI TAPIES (1923-2012): "Empreintes de Mains", signerad Tapies, p.a, litografi, bladmått ca 54x67 cm
LITTERATUR: Galfetti 737

Ej examinerad ur ram

Rum 5

Antoni Tapies litografi

Budhistorik (2 bud)

3036099
3034244

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.