Edward Ruscha färglitografi

437773

EDWARD RUSCHA (född 1937): Insect Slant, signerad och daterad Ed Ruscha 1973, färglitografi, 77/100, ca 56x76 cm

Ej examinerad ur ram

Edward Ruscha färglitografi

Budhistorik (16 bud)
3050864
17 000
3050858
16 500
3050863
16 000
3050858
15 500
3050861
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 641 EUR, 1 863 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.