Spegel design Hydman-Vallien

437771

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, väggspegel, 1900-talets andra hälft, bemålad ram av röda fåglar och gröna blad, signerad Ulrica HV/LZ, ca 68x68 cm

Speglar, Design

Rum 5

Spegel design Hydman-Vallien

Budhistorik (5 bud)
3048657
2 400
3048049
1 700
3036681
3035109
3034309

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.