Soffa design Norell

437768

ARNE NORELL, soffa, 1900-talets andra hälft, stomme i bok, ljus skinnklädsel, lösa plymåer, etikettmärkt, längd ca 150 cm

Bruksslitage, smärre fläckar

Möbler, Design

Rum 5

Soffa design Norell

Budhistorik (10 bud)
3050835
5 200
3050834
5 000
3050709
4 800
3049883
4 600
3050708
4 400

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.