Veikko Aaltona oljemålning

437763

VEIKKO AALTONA (1910-90): Blomsterstilleben, signerad och daterad V Aaltona 47, olja på duk, ca 74x60 cm

Fack 30

Veikko Aaltona oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3041521
3036272
3034183

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.