Thea Ekström

437759

THEA EKSTRÖM (1920-1988): "Sagan om Kung Arpads hästar", signerad och daterad Ekström 1958, blandteknik/lack på pannå, ca 46x38 cm

Rum 4

Thea Ekström

Budhistorik (10 bud)
3052515
3 400
3052023
3 200
3051967
3051967
2 800
3037642
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.