Thea Ekström 1957

437758

THEA EKSTRÖM (1920-1988): Tre figurer, signerad och daterad Ekström 1957, blandteknik/lack på pannå, ca 60x49 cm

Thea Ekström 1957

Budhistorik (5 bud)
3036378
4 800
3051946
4 600
3036378
4 400
3051945
4 200
3036378

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.