Ikon Ryssland

437757

IKON, 1900-tal, sannolikt Ryssland, ramens yttermått ca 55x45 cm

Slitage, spår av orangrepp

Diverse

Rum 4

Ikon Ryssland

Budhistorik (6 bud)
3050203
950
3048821
900
3039708
3039558
650
3036024
600

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.