VILHELM BJERKE PETERSEN 1945

437756

VILHELM BJERKE PETERSEN (Danmark, 1909-1957): Svävande ansikte, monogramsignerad och daterad v.b.p 45, olja på pannå, ca 43x36 cm

Kundcenter

VILHELM BJERKE PETERSEN 1945

Budhistorik (29 bud)
3052726
9 000
3052725
8 800
3052724
8 600
3052723
8 400
3052722
8 200

Slutpris SEK:
9 000
859 EUR, 966 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.