Ikon

437755

IKON, 1800-tal, Ryssland, ca 27x19 cm

Slitage, krackeleringar, färgbortfall

Diverse

Fack 29

Ikon

Budhistorik (14 bud)
3050022
2 600
3049847
2 400
3047417
3048677
3047417

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.