Stolar

437751

STOLAR, 2+2, 17/1800-tal, delvis bemålade, sitthöjd ca 43-45 cm

Slitage, skador, renoverade, kompletterade

Möbler, Allmoge

Rum 21

Stolar

Budhistorik (2 bud)

3055348
3040761

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.