Slagbord barcok

437748

SLAGBORD, barock, svarade ben, furu, två slag, låda i sargen, höjd ca 75, 175x100 cm

Slitage, maskstunget, ytskador

Rum 20

Slagbord barcok

Budhistorik (3 bud)

3053450
1 700
3044823
1 600
3039665

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.