Slagbord barock

437739

SLAGBORD, barock, 1700-tal, svarvade ben, blåmålat, två slag, höjd ca 77, 128x90 cm

slitage, senare bemålning, sprickor, lagnignar

Rum 5

Slagbord barock

Budhistorik (7 bud)
3054609
3054607
1 800
3054606
3054605
750
3054594
700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.