Skrivbord England

437737

SKRIVBORD, England, 18/1900-tal, fanérat i mahogny, delvis läderklädd skiva, höjd ca 72, 191x49 cm, nyckel finns

Slitage, repor, kärvande lås, ytskador

Rum 4

Skrivbord England

Budhistorik (23 bud)
3054722
2 400
3054725
3054722
3054724
1 900
3054722
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.