Hörnbord 1700-tal

437735

HÖRNBORD, med slag, 1700-tal, bemålat i rött och blått, höjd ca 70, 85x52 utfällt ca 105 cm

Slitage, senara bemålning

Rum 20

Hörnbord 1700-tal

Budhistorik (2 bud)

3052670
700
3041350

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.