Gingerdocka med tillbehör

437731

GINGERDOCKA, med tillbehör, 1950-tal, bestående av: flickdocka med ett flertal kläder, skor, bl.a rullskridskor, resekoffert, lösperuk, handväskor, mm

Dockans hår med slitage

Diverse, Leksaker

Monter 24

Gingerdocka med tillbehör

Budhistorik (10 bud)
3050002
900
3037278
850
3037278
3047820
750
3037278
550

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.