Skänkskåp 1700-tal

437730

SKÄNKSKÅP, 1700-tal, polykromt bemålat med blommor, brutet krön, invändigt med hyllor, höjd ca 174, 100x42 cm, nyckel finns

Slitage

Möbler, Allmoge

Rum 3

Skänkskåp 1700-tal

Budhistorik (20 bud)
3054849
27 000
3054457
26 000
3054457
25 000
3054847
24 000
3054457
21 000

Slutpris SEK:
27 000
2 719 EUR, 3 089 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.