Schuco figurer

437727

SCHUCO FIGURER, 3 st, 1930-50-tal, bestående av: fiolspelande och trummande clown samt trumspelade apa, urverksdrivna, dessutom medföljer Arnold, apa på trehjuling, urverksdriven, US-Zone, clowners höjd ca 11 cm

Samtilga utom fiolspelande med defekt urverk, Arnold med skador och lagning

Diverse, Leksaker

Schuco figurer

Budhistorik (20 bud)
3050721
1 700
3051029
1 700
3050721
1 600
3051021
3050721
1 400

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.