Taburett sengustaviansk

437726

TABURETT, sengustaviansk, 1800-tal, skuren sarg med bladsnitt, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, renoverad

Rum 6

Taburett sengustaviansk

Budhistorik (6 bud)
3052476
3054052
1 900
3052476
1 800
3052475
3045055

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.