Stolar rokokostil

437720

STOLAR, 4 st, rokokostil, 1800-tal, skuren dekor, bemålade svart med guld, sits klädd i tagel, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

Rum 5

Stolar rokokostil

Budhistorik (7 bud)
3054243
4 200
3054242
3047273
3 200
3045999
3045998
1 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.