Taburetter Karl Johan

437719

TABURETTER, 1 par, Karl-Johan, 1800-talets första hälft, mahogny, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, olika klädsel

Rum 6

Taburetter Karl Johan

Budhistorik (7 bud)
3053886
700
3053382
650
3050606
600
3050606
450
3046084

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.