Taburetter Karl Johan

437718

TABURETTER, 1 par, Karl-Johan, 1800-talets första hälft, svärtade detaljer, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, lagningar, skador

Rum 8

Taburetter Karl Johan

Budhistorik (14 bud)
3054505
3054463
3054463
950
3054428
900
3054428
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.